US DE COOKIES
Utilitzem cookies necessàries de sistema per al correcte funcionament de la web i cookies opcionals de Google Analytics per obtenir estadístiques de visita.
 +info

Configuració cookies

  • Necessàries

    Les cookies necessàries són absolutament essencials perquè el lloc web funcioni correctament. Aquesta categoria només inclou galetes que garanteixen funcionalitats bàsiques i funcions de seguretat del lloc web. Aquestes cookies no emmagatzemen cap informació personal.

    NomProveïdorPropietatFinalitatCaducitat+info
    _GRECAPTCHAgoogle.comPropiaProveir protecció antispam amb el servei reCaptcha6 mesos
    cc_cookie_acceptfidmag.orgPropiaUsada per confirmar que l'usuari ha confirmat / refusat les cookies (i quins tipus accepta)1 any
    WEB_SESSIONfidmag.orgPropiaCookie técnica: cookie de sessió PHP. Guarda l'id de sessió d'usuari.al acabar la sessió

  • Anàlisi

    Les cookies analítiques s'utilitzen per entendre com interactuen els visitants amb el lloc web. Aquestes cookies ajuden a proporcionar informació sobre mètriques, el nombre de visitants, el percentatge de rebots, la font del trànsit, etc.

    NomProveïdorPropietatFinalitatCaducitat+info
    _gaGoogle AnalyticsDe tercersCookie d'anàlisi o mesurament: Identifica els usuaris i proporciona informació sobre com els usuaris troben la pàgina web i com la utilitzen per a realització d'Informes estadístics2 anys
    _gat_gtag_UA_141706552_1Google AnalyticsDe tercersCookie d'anàlisi o mesurament: Tracking per part de google per google analytics1 minut
    _gidGoogle AnalyticsDe tercersCookie d'anàlisi o mesurament: S'usa per limitar el percentatge de sol·licituds24 hores

ConfigurarRebutjar totesAcceptar
Tens una consulta o una idea per a un estudi i et cal assessorament científic?

A FIDMAG podem asssessorar-te en punts com el disseny, la metodologia o l'anàlisi estadístic del teu estudi. 

Contacta amb el teu referent de recerca per tal que ens faci arribar la teva consulta. Trobaràs les seves dades de contacte a la següent taula:

 

Màster 

CENTRE NOM CÀRREC CORREU ELECTRÒNIC
Màster en Psicogeriatria Manuel Sánchez Director del màster msanchez.hsagratcor@hospitalarias.es


Centres Germanes Hospitalàries

CENTRE LOCALITAT NOM CÀRREC CORREU ELECTRÒNIC
Hospital Mare de Déu de la Mercè Barcelona

Anna Serra Mayoral

Psicòloga

aserra.merced@hospitalarias.es

Hospital Sant Rafael - Hospital General Barcelona Anna Carol Pérez Segarra Directora mèdica acperez.hsrafael@hospitalarias.es
Hospital Sant Rafael - Salut Mental Barcelona Josep Salavert Coordinador CSMIJ jsalavert.hsrafael@hospitalarias.es
Centro Pai Menni Betanzos Noemi Alba Dobaño García   ndobano.paimenni@hospitalarias.es
Centro Asistencial Hermanas Hospitalarias Burgos Emilio González Pablos Unitat d'Investigació egonzalez.palencia@hospitalarias.es
Complejo Asistencial Benito Menni Ciempozuelos Raúl Huerta Ramírez Psiquiatra UHB rhuerta.cabm@hospitalarias.es
Centro Hospitalario Benito Menni Elizondo Paula Muñoz Hermoso Psicòloga pmunoz.mennipamplona@hospitalarias.es
Fundación Purísima Concepción Granada Inmaculada Garrido Jiménez Directora Colegio igarrido.granada@hospitalarias.es
Centre Psicopedagògic Ntra. Sra. De Montserrat Girona Anna Rafanell Solà Directora Tècnica arafanell.caldes@hospitalarias.es
Clínica San Miguel  Madrid Paula Sevillano Adjunta supervisión psevillano.sanmiguel@hospitalarias.es
Clínica San Miguel Línea de Rehabilitación Psicosocial Madrid Carlos Rebolleda Gil Psicólogo del CRPS de Aranjuez y Responsable de Investigación de LRHP crebolleda.sanmiguel@hospitalarias.es
Hospital Beata María Ana de Jesús Madrid Marcos Ríos Lago Responsable de la Unitat de Dany Cerebral mrios.hbma@hospitalarias.es
Hospital Sagrat Cor Martorell Manuel Sánchez Pérez Subdirector Mèdic msanchez.hsagratcor@hospitalarias.es
Complejo Asistencial Málaga

José Alonso González Vargas

Eva Mª Castells Bescós

Director de Enfermería

Responsable SM

jagonzalez.malaga@hospitalarias.es

emcastells.malaga@hospitalarias.es

Hospital Aita Menni Mondragón Ana Isabel Domínguez Panchón Psicòloga aidominguez.aitamenni@hospitalarias.es
Centro Sociosanitario Hermanas Hospitalarias Palencia Emilio González Pablos Unitat d'Investigació egonzalez.palencia@hospitalarias.es
Clínica Psiquiátrica Padre Menni Pamplona Paula Muñoz Hermoso Psicòloga pmunoz.mennipamplona@hospitalarias.es
Benito Menni CASM Sant Boi de Llobregat Emilio Rojo Rodés Director mèdic erojo.hbmenni@hospitalarias.es
Complejo Acamán Santa Cruz de Tenerife Moisés Bermúdez Hernández Psicólogo del CAD La Laguna mbermudezh.acaman@hospitalarias.es
Centro Hospitalario Padre Menni Santander

David Gil

Psicòleg

dgil.cantabria@hospitalarias.es

Centro Sociosanitario Ntra. Sra. del Carmen Valencia José Vicente Montagud Forgues Neuropsicòleg DC jmontagud.valencia@hospitalarias.es
Centro Hospitalario Benito Menni Valladolid (DC) Socorro Martinez Ríos Dany Cerebral smartinez.valladolid@hospitalarias.es
Centro Hospitalario Benito Menni Valladolid Mª Eugenia Diaz-Emparanza Mateo Coordinadora

mediaz.valladolid@hospitalarias.es

Centro Neuropsiquiátrico Ntra. Sra. del Carmen Zaragoza Christine Cirujeda Responsable de Farmàcia ccirujeda.zaragoza@hospitalarias.es

 

Formem part de
HH Província Espanya
Contacteu-nos

Avda. Jordà, 8, 08035 Barcelona
Telèfon: 935 480 105
E-mail: fundacio@fidmag.org
Formulari de contacte online 

           

 

Reconeixements a la qualitat i l'excel·lència
Darrera modificació: 29/02/2024