US DE COOKIES
Utilitzem cookies necessaries de sistema pel correcte funcionament de la web i cookies opcionals de Google Analytics per obtenir estadístiques de visita (sense obtenir dades personales). + Info
Acceptar cookies
Tens una consulta o una idea per a un estudi i et cal assessorament científic?

A FIDMAG podem asssessorar-te en punts com el disseny, la metodologia o l'anàlisi estadístic del teu estudi. 

Contacta amb el teu referent de recerca per tal que ens faci arribar la teva consulta. Trobaràs les seves dades de contacte a la següent taula:

 

Màster 

CENTRE NOM CÀRREC CORREU ELECTRÒNIC
Màster en Psicogeriatria Manuel Sánchez Director del màster msanchez.hsagratcor@hospitalarias.es


Centres Germanes Hospitalàries

CENTRE LOCALITAT NOM CÀRREC CORREU ELECTRÒNIC
Hospital Mare de Déu de la Mercè Barcelona

Jesús Ruiz Idiago

Anna Serra Mayoral

Coordinador de l'àrea de PG i de la UPBN

Psicòloga

jmruiz.merced@hospitalarias.es

aserra.merced@hospitalarias.es

Hospital Sant Rafael - Hospital General Barcelona Anna Carol Pérez Segarra Directora mèdica acperez.hsrafael@hospitalarias.es
Hospital Sant Rafael - Salut Mental Barcelona Josep Salavert Coordinador CSMIJ jsalavert.hsrafael@hospitalarias.es
Centro Pai Menni Betanzos Mª José Vaamonde Fariñas Coordinadora assistencial mjvaamonde.paimenni@hospitalarias.es
Centro Asistencial Hermanas Hospitalarias Burgos Emilio González Pablos Unitat d'Investigació egonzalez.palencia@hospitalarias.es
Complejo Asistencial Benito Menni Ciempozuelos Raúl Huerta Ramírez Psiquiatra UHB rhuerta.cabm@hospitalarias.es
Centro Hospitalario Benito Menni Elizondo Natalia Ávila Guitérrez Metge navila.mennielizondo@hospitalarias.es
Fundación Purísima Concepción Granada Inmaculada Garrido Jiménez Directora Colegio igarrido.granada@hospitalarias.es
Centre Psicopedagògic Ntra. Sra. De Montserrat Girona Anna Rafanell Solà Directora Tècnica arafanell.caldes@hospitalarias.es
Clínica San Miguel Línea de Rehabilitación Psicosocial Madrid Carlos Rebolleda Gil Psicòleg del CRPS d'Aranjuez i Responsable d'Investigació de LRHP crebolleda.sanmiguel@hospitalarias.es
Clínica San Miguel Residencia Discapacidad Intelectual Madrid Olalla Varela Besteiro Psicòloga Clínica UHTR ovarela.sanmiguel@hospitalarias.es
Hospital Beata María Ana de Jesús Madrid Marcos Ríos Lago Responsable de la Unitat de Dany Cerebral mrios.hbma@hospitalarias.es
Hospital Sagrat Cor Martorell Manuel Sánchez Pérez Subdirector Mèdic msanchez.hsagratcor@hospitalarias.es
Complejo Asistencial Málaga José Alonso González Vargas Director d'Infermeria jagonzalez.malaga@hospitalarias.es
Hospital Aita Menni Mondragón Ana Isabel Domínguez Panchón Psicòloga aidominguez.aitamenni@hospitalarias.es
Centro Sociosanitario Hermanas Hospitalarias Palencia Emilio González Pablos Unitat d'Investigació egonzalez.palencia@hospitalarias.es
Clínica Psiquiátrica Padre Menni Pamplona Paula Muñoz Hermoso Psicòloga pmunoz.mennipamplona@hospitalarias.es
Benito Menni CASM Sant Boi de Llobregat Emilio Rojo Rodés Director mèdic erojo.hbmenni@hospitalarias.es
Complejo Acamán Santa Cruz de Tenerife Paola Acosta González Psicòloga General Sanitària DC/DI pacostag.acaman@hospitalarias.es
Centro Hospitalario Padre Menni Santander

Maite Santurtun

David Gil

Infermera

Psicòleg

msanturtun.cantabria@hospitalarias.es

dgil.cantabria@hospitalarias.es

Centro Sociosanitario Ntra. Sra. del Carmen Valencia José Vicente Montagud Forgues Neuropsicòleg DC jmontagud.valencia@hospitalarias.es
Centro Hospitalario Benito Menni Valladolid (DC) Socorro Martinez Ríos Dany Cerebral smartinez.valladolid@hospitalarias.es
Centro Hospitalario Benito Menni Valladolid Mª Eugenia Diaz-Emparanza Mateo Coordinadora

mediaz.valladolid@hospitalarias.es

Centro Neuropsiquiátrico Ntra. Sra. del Carmen Zaragoza Christine Cirujeda Responsable de Farmàcia ccirujeda.zaragoza@hospitalarias.es

 

Formem part de
HH Província Espanya
Contacteu-nos

Avda. Jordà , 8 - 08035 Barcelona
Telèfon: 93 652 99 99 - Ext 1486
E-mail: fundacio@fidmag.com
Formulari de contacte online 

         

 

Reconeixements a la qualitat i l'excel·lència
Darrera modificació: 26/11/2021
AGAUR
CIBERSAM
Generalitat de Catalunya
ISCIII
Unión Europea
MICINN